Kırmızı OSGB - Ankara

Ankara Kırmızı OSGB Sincan, Ostim, Şaşmaz, Gimat, İvedik, Kazan, Akyurt, Etimesgut, Gölbaşı, Çayyolu, Ümitköy, Siteler, Gülveren, Çankaya, Birlik bölgelerinde iş güvenliği alanında faaliyet göstermektedir. İletişim Bilgileri

İş Sağlığı ve Güvenliği

Çalışma hayatının güvenli ve verimli hale getirilmesi amacıyla hazırlanan 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası, 1 Ocak 2013 tarihinde yürürlüğe girmiştir. İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerinin özel sektör tarafından yerine getirilmesi için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen firmalar, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak isimlendirilmiştir. Kısaca OSGB olarak anılan bu firmalar bir taraftan işçi ve işverene yasal yükümlülüklerini yerine getirebilmesi için danışmanlık hizmeti verirken, diğer yandan yasal düzenleme ile kendilerine verilen denetim sorumluluğunu yerine getirmektedirler. İş yerleri ve OSGB'ler arasındaki hizmet akışı, Çalışma Bakanlığı bünyesinde kurulan İsg-Katip kayıt ve izleme programı aracılığıyla denetlenmektedir.

Neden Kırmızı OSGB?

Çünkü Kırmızı OSGB titiz çalışır. İş yerinizde iş güvenliği uygulamalarını titizlikle hayata geçirirken, yasal yükümlüklerinizi yerine getirmeniz için gerekli  çalışmaları eksiksiz yapar. İş yerlerinde oluşacak iş kazalarını ve meslek hastalıklarını en aza indirmeyi amaçlar.

Çünkü Kırmızı OSGB ile çalışmak kolaydır. İşleyişinize uyum sağlar, iş akışınızı engellemez, işinize saygı gösterir.

Çünkü Çalışma Bakanlığı'nın önceden bilgi vererek işyerinizde yapacağı denetimlerde, Kırmızı OSGB personelinin yanınızda olacağını bilirsiniz.

Yasal yükümlülüklerinizin yerine getirilmesi; işçi, işveren temsilcisi, iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekiminin birlikte çalışmasını gerektiren bir süreçtir. Bu süreçte Kırmızı OSGB, sizlere saha tecrübesi ve yapıcı yaklaşımı ile çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. İşyerinizi, iş akışınızı ve personelinizi yakından tanıyan, çalıştığınız sektöre ve size özel çözümler üreten Kırmızı OSGB çalışanları; iş kazaları, meslek hastalıkları ve cezai yaptırımlara karşı risklerinizi asgari düzeye indirmekte en büyük yardımcınız olacaktır.

Referanslar

Yaptığımızın işin karşılığı, müşterilerimizin memnuniyetidir. Bizimle iletişime geçerseniz, çalıştığımız işyerleri ile telefonla veya yerinde görüşmenizi sağlayabiliriz.

Anahtar Kelimeler : ortak saglik guvenlik birimi, osgb, ankara osgb, osgb firmalari, osgb listesi, osgb rehberi, is guvenligi, isg, saglik raporu, yetkilendirilmis osgb, 2016, 2017, 2018

Kirmizi OSGB Ankara

Detaylı Bilgi

Kırmızı OSGB hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetler

Kırmızı OSGB olarak verdiğimiz hizmetlerle ilgili bilgi almak için tıklayınız.

Bölgeler